Targi WARSAW HVAC EXPO 2024 za nami!

01-03-2024

W dniach 27-29 lutego 2024 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w prestiżowych targach techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji, które odbyły się w Warszawie. Nasza firma miała zaszczyt być jednym z wystawców z branży narzędziowej, prezentując najnowsze innowacje w dziedzinie narzędzi diamentowych marki CARDI oraz debiutującą ofertę produktów marki FERRATI na polskim rynku. Nie zabrakło także naszych produktów spod znaku CTD - profesjonalnych wierteł do betonu.

Targi HVAC były doskonałą okazją do zaprezentowania naszej nowej linii narzędzi polskim i zagranicznym klientom. Premierowa odsłona produktów wzbudziła duże zainteresowanie wśród zwiedzających, którzy mieli okazję z bliska poznać najnowsze rozwiązania techniczne. Pogłębiane doświadczenie w dziedzinie narzędzi diamentowych zostało potwierdzone owocną prezentacją najnowszych modeli wiertnic marki CARDI. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z zaawansowaną technologią i możliwościami, jakie oferujemy.

Zainteresowanych rozwojem w oparciu o nasze kompetencje i przemyślaną ofertę wyposażenia zapraszamy do kontaktu - wspólnie zbudujmy nową jakość waszego środowiska pracy.