Targi INTERDOM Łódź za nami - podsumowanie.

18-03-2024

Targi INTERDOM, które odbyły się w Łodzi w dniach 15-17 marca 2024 roku, okazały się ogromnym sukcesem dla naszej firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o prezentowane nowości związane z narzędziami diamentowymi marki FERRATI. Stoisko naszej firmy przyciągnęło duże zainteresowanie, a liczne kontakty z entuzjastami nowych narzędzi diamentowych znacząco przyczyniły się do wzrostu naszej bazy klientów.

Nasze stoisko na targach INTERDOM cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Prezentowane nowości marki FERRATI, w tym innowacyjne narzędzia diamentowe, wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród profesjonalistów z branży budowlanej oraz entuzjastów nowych technologii. Wiele osób zgłębiało szczegóły techniczne naszych produktów, zadając pytania i wyrażając swoje zainteresowanie ich wykorzystaniem w praktyce.

Targi były dla nas doskonałą okazją do nawiązania wielu cennych kontaktów biznesowych. Spotkaliśmy się z wieloma przedstawicielami firm branżowych oraz indywidualnymi specjalistami, którzy wyrażali chęć współpracy i zainteresowanie naszą ofertą. Liczne rozmowy oraz wymiana informacji przyczyniły się do pozyskania nowych zamówień oraz wzmocnienia wieloletnich relacji ze stałymi klientami, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz partnerom biznesowym za owocną współpracę i wsparcie.