Centrum Techniki Diamentowej

 

Jesteśmy zaangażowani w Twój sukces.

Poważne podejście do wszystkich zobowiązań oraz nieustanne doskonalenie naszego warsztatu pracy owocuje umacnianiem naszej reputacji i rozpoznawalności na rynku europejskim. Największy nacisk kładziemy na partnerskie podejście do każdej formy współpracy ze szczególnym naciskiem na te najbardziej emocjonujące w trudnych chwilach wyzwania. Skuteczność w rozumieniu Twoich potrzeb opieramy o kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej - aktywnie działamy na rzecz ogólnej poprawy warunków środowiska pracy. Każdego dnia konfrontujemy nasze doświadczenie z najróżniejszymi przypadkami, a chcąc zaoferować Tobie najwyższej jakości pomoc, nie marnujemy czasu na zbędne działania. Centrum Techniki Diamentowej to projekt zorientowany na efekty i relacje długoterminowe, ten zamysł jest szczególnie trudny w realizacji i wymaga stałego doskonalenia. Przy współpracy z producentami, instytutami technologicznymi i sektorem edukacyjnym współrealizujemy programy rozwojowe.

Centrum Techniki Diamentowej jest oficjalnym przedstawicielem światowych marek.

Wywodzący się z Włoch producent profesjonalnych przecinarek elektrycznych oraz ręcznych, mieszalników, zacieraczek, innych narzędzi dla branży posadzkarskiej. W swoich strukturach skupia fantastyczny zespół specjalistów. Mimo znacznego rozwoju marki na przestrzeni czterech dekad, niezmiennie podtrzymuje rodzinny charakter firmy wraz z jej wartościami.

 

Włoski producent najznamienitszych wiertnic diamentowych oraz nowatorskich przecinarek elektrycznych dla budownictwa, od blisko czterech dekad wykazuje wyprzedzającą czasy innowacyjność. Swoją dominację utrzymuje dzięki bardzo rygorystycznej kontroli jakości produkcji na każdym jej etapie.

Włoska marka obejmująca szeroki zakres wyspecjalizowanych narzędzi diamentowych. Oferowane przez producenta rozwiązania wyróżniają się na rynku wręcz jubilerską starannością. Najwyższa jakość stosowanych materiałów do budowy narzędzi skrawających zapewnia najlepsze efekty w pracy.

Austriacki producent wysoce wydajnych narzędzi diamentowych i narzędzi operujących takich jak wiertnice diamentowe, przecinarki drogowe, najazdowe i taśmowe wraz z ambitnym osprzętem. Marka należąca do grupy SWAROVSKI dostarczająca najpewniejsze rozwiązania od ponad 100 lat.

 

 

Polski producent narzędzi ręcznych specjalizujący się z tworzeniu ręcznych dozowników do zapraw i szablonów. Kierunek ideologiczny w konstruowaniu narzędzi obrany przez założyciela konsekwentnie realizowany jest w oparciu o jakość i trwałość produktów.

 

Własny program wewnętrzny eCO.

Zawsze łatwiej jest opierać się o gotowe narzędzia, najtrudniej jest samodzielnie w pełni zarządzać zasobami. Tą trudniejszą drogę wybraliśmy świadomie, jako formę edukacji i wyzwania. Dostarczamy Tobie produkty z oparciu o własne przekonania dotyczące konieczności zachowania równowagi w ochronie środowiska. Wiemy, że nie da się wyeliminować wszystkich negatywnych czynników, ale dążymy do tego aby stosować przede wszystkim opakowania i formy zabezpieczeń powstałe z przetwórstwa wtórnego. Do minimum ograniczyliśmy emisję odpadów a te, które wytwarzamy poddajemy segregacji usprawniając proces ich dalszego przetwarzania. Wprowadziliśmy procedury wewnętrzne, dzięki którym skuteczniej operujemy przestrzenią magazynową i biurową, mniej czasu konsumuje nam utrzymywanie porządku i z satysfakcją możemy lepiej koncentrować się na realizowaniu Twoich potrzeb.

 

Dzielenie się doświadczeniem.

Rozwój i pozyskiwanie wiedzy na temat technologii produkcji, samych produktów i materiałoznawstwa są dla nas bardzo istotne. Nie zachowujemy informacji tylko dla siebie - chętnie dzielimy się wiedzą i opowiadamy o procesach mających wpływ na funkcjonowanie stanowiska pracy. Wspólne budowanie wyższej wartości merytorycznej jest z naszej perspektywy fantastyczną działalnością.

 

Najlepsza ochrona i bezpieczeństwo.

Najlepsze relacje tworzy się w oparciu o klarowne zasady i zaufanie. Aby ułatwić Tobie zawiązanie jej z nami, podjęliśmy szereg działań mających zadbać o Twój interes. Poznaj nasz Program Ochrony 5+ i podziel się z nami swoim wrażeniem.

Szczegóły programu pod tym linkiem: https://www.e-ctd.pl/webpage/polityka-bezpieczenstwa.html

 

 

Dziękujemy za zaufanie!